Dezent F 6,5x15 5x112 ET38 silver

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Elektrony.sk

• + Kvalitné a lacne disky
    • + Pekný design a farebné prevedenie
    • + Made in Germany

Disky som si vybral z dôvodu,že som potreboval nejaké kvalitné a lacné disky spolu na zimnú sezónu a tieto disky to plne spĺňajú. Disky sú nemeckej výroby s dlhoročnou tradíciou výroby takže o kvalitu sa netreba báť. Disky išli priamo od výrobcu z nemecka takže som mal istotu,že sú to neni žiadne poľské alebo čínske nekvalitné napodobneniy diskov. Mám ich na aute a som spokojný a môžem ich odporúčať všetkým,ktorý hľadajú kvalitné,značkové disky za rozumnú cenu.

Produkt nemá žiadne parametre.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Elektrony.sk